Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii

In jos 
+7
Rosario
Yumi
Lara Croft
Kyky Ignis
Sora
Lina Inverse
Éclair
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rosario
C class



feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 29
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 8:18 pm

Bine sper sa nu ia nimeni de rau ceea ce spun.... asa sper si sa nu intelegeti gresit: Anywai... ce ar fi daca banner-ul ar fi de marimea 800x270 pixeli?Si ce ati spune daca tema s-ar schimba?Nu cu mult (ma refer sa ramana tot in legatura cu,Craciunul) sa fie cu niste culori putin care se asorteaza mai bine(se asorteaza si astea imi plac mult dar tot mai bine ar fi daca s-ar lega totul de portocaliu sau galben) adica sa fie si galben inchis si deschis mai multe nuante care fac parte de aceeasi culoare.Imaginea de fundal a categoriilor/titlurilor as propune sa fie schimbata....sa se asorteze cu banner-ul sau culoare de fundal a forumului.La fel si imaginea de fundal.Nu spun ca nu merge cu, Craciunul deoarece e iarna si chiar,Craciun e in ea.Culoarea de la admin(acolo la legenda) as zice sa fie macar mai inchisa ptr. a se vedea.La culoare link-urilor sa fie un negru sau un rosu.Smylies-uri sunt ok dar zic ca ar trebui mai multe ... (cum ai spus le-ai pus pe cele mai folosite ) asta e adevarat nu te contrazic dar nu cred ca ar strica sa fie mai multe macar cu cateva. Atunci cind tii cursor-ul de la moues pe un link apare culoare galben-deschis(cel putin asa o pot vedea eu).sa fie schimbata cu rosu sau ma rog o alta culoare care sa se vada.Butoanele la fel ar trebui schimbate mai ales acolo la "legenda mesajelor".In rest la:"post reply,new topic etc." sunt ok!Conturul forumului e ok dar poate un portocaliu sau galben-inchis (sau negru nu ar strica)....Butoanele de la meniu potriviti-le de exemplu acolo da calendar il arata foarte diferit de celelate(sau nu vad eu bine din cauza browser-ului pe care-l am Suspect ) l-ati putea face la fel pe PhotoShop. La fel si pe cel de la "Blog".La fel si culoare de linga banner ar putea fi galben...Deci astea sunt sugestiile sper sa nu intelegeti gresit ...
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 9:19 pm

Thanks Rosario de sugestii, chiar aveam nevoie de nsite pareri...
Am sa discut si cu celelalte admine ceea ce ai zis tu si vom vedea.Din punctul meu de vedere si eu asi zice ca ar mai trebui lucrat la el.Tema am schimbat'o de curand si pot spune ca nu am avut timp..
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Rosario
C class



feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 29
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 4:53 pm

Nu ai ptr. ce mai vin cu o sugestie ce ai zice sa pui scrisul pe negru? Nu dealta dar e setat pe alb si aici in "Raspuns Rapid" sau "Reply" nu vad ce scriu
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 5:05 pm

Rosario a scris:
Nu ai ptr. ce mai vin cu o sugestie ce ai zice sa pui scrisul pe negru? Nu dealta dar e setat pe alb si aici in "Raspuns Rapid" sau "Reply" nu vad ce scriu
Schimb culoarea acum..stiu, e enervant...din nou vin cu scuza tocmai am pus tema lol!
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Aoi_hana
New Member
Aoi_hana


feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : Neamt
Stare de spirit : Happy
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/10/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 02, 2008 7:45 pm

Eto.... Kon ban wa!
N-am mai dat de mult pe-aici! Smile
Dar am fost si ocupata.... mi-am gasit scuza imediat...
Ok.... Imi place cum ati transformat forumul... I love Christmas... si vreau sa vad si ce tema e dupa Craciun, dupa cum spuneam, n-am mai trecut.... *blushes*
Numai un lucru am de "obiectat"...
Mi se pare mie, sau la imaginea de inceput... sumimasen, dar am uitat cum se numeste... ati scris ... Marry Christmas in loc de "Merry Christmas" ?

Oricum ar trebui sa corectati.... daca puteti... ^_^ Si video-ul de la forum nu merge... Crying or Very sad In rest n-am nimic de obiectat... Surprised love it... ja ne.. Craciun fericit! santa *cu 3 saptamani inainte *
Sus In jos
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 02, 2008 8:48 pm

Aoi_hana...intr'adevar, pe banenr scrie 'Marry Christmas' ...m'am grabit, abia dupa mi'am dat seama si n'am mai corectat asta...de corectat sincer nu'mi arde = )) ....m'am saturat de bannere....plus ca asta r insemna s ao iau de la 0 ....X_X....insa am sa o fac ceva mai tarziu =))
Si eu abia acum vad ca nu merge videoul.....=)).....tare, am sa ma ocup de ela cum ^^'
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Rosario
C class



feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 29
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Ian 19, 2009 3:07 pm

Heya!Trec din nou cu noi sugestii well...ce ati zice daca s-ar schimba tema cu "Craciunul" au trecut sarbatorile si cred ca totusi nu ar strica o noua tema ^^ ei ce spuneti?! Very Happy
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Rikky
New Member
Rikky


feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Localizare : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/05/2009

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:44 am

Ettoo...Nu stiu daca e nemultumire sau sugestie(:-??) dar...Iconitele alea pentru Acasa,Portal,Mesaje,Calendar,Profil etc... n-ar trebui sa aiba si ele in dreapta/stanga indicatii?Adica...Nu stiu cum sa ma exprim XD...Trebuie sa stau 5 min. pana imi apare numele a fiecarei iconite pentru a fis sigura ca nu fac prostii si-i dau log Out sau altceva...Ar trebui sa le pui si numele deoarece iamginile nu sunt de ajuns...Of...Exprimarea o.O
Sus In jos
http://e-cool-sa-citesti.myfreeforum.ro
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 10:33 pm

Ok,am sa ma ocup eu acum de asta si voi pune si ce inseamna,desi majoritatea stiu,dar voi pune ^^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Sugestii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii   Sugestii - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Sugestii pentru revista KD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Site Talk-
Mergi direct la: