Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii pentru revista KD

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Sugestii pentru revista KD Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru revista KD   Sugestii pentru revista KD I_icon_minitimeMar Iul 08, 2008 12:47 pm

Ok,daca aveti sugestii pentru revista postatile aici iar noi ne vom gandi la ele si vom da raspuns Wink


Ultima editare efectuata de catre Lara Croft in Sam Aug 16, 2008 11:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Amelie Natural
New Member
Amelie Natural


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Localizare : La granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Destul de schimbatoare!
Bara de warn :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/05/2008

Sugestii pentru revista KD Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru revista KD   Sugestii pentru revista KD I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 1:41 am

Vin eu cu o sugestie: Sa fie cu download sau ceva de genul. E clar ca nu stiti cu ce se mananca revista Neutral Ea se pune pe un host. Se va deschide intr-un fisier si astfel va fi mai bine. Puneti poze mai mari atunci caci nu asa nu se vad daca e postata pe forum. Nu zic ca nu e bine sa fie postata pe forum...e cam...dar merge. Voi nu aveti o echipa care sa o faca? Rolling Eyes Sunt putine articole si sunt si... Neutral Sper ca numarul viitor sa ma surprinda. Sa nu imi sariti in cap ca sunt pretentioasa sau ceva de genul. Daca nu sunteti capabili (capabile) sa faceti o revista mai bine lasati-o balta. No Nu va suparati! Am vazut si niste greseli de scriere. va recomand sa cititi mai bine inainte sisa puneti poze mai mari.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni! Stiu ca se depune niste munca dar daca faceti o revista faceti-o cum trebuie. Nu e la fel ca revista de la scoala si nici nu ar putea fi dar va spun asta din experienta. Sper sa fie un comentariu constructiv si nu unul rautacios. Daca vedeti altfel asta e. Tac si gata. Pacat totusi!
Sus In jos
http://anime-fan-comunity.do-goo.com/index.htm
Renee
G.O.T.T member
Renee


feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 28
Localizare : in front of my PC....everytime...
Bara de warn :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/08/2008

Sugestii pentru revista KD Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru revista KD   Sugestii pentru revista KD I_icon_minitimeSam Aug 16, 2008 10:28 am

eu vas sugera ca in fiecare numar al revistei sa sa scrieti despre cate un anime ( cam despre ce este vorba in el , despre personaje ,etc.).....acum nu stiu daca este o idee tocmai buna dar am incercat si eu Very Happy
Sus In jos
http://magic-land.6forum.info
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Karma :
Sugestii pentru revista KD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru revista KD Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Sugestii pentru revista KD Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru revista KD   Sugestii pentru revista KD I_icon_minitimeSam Aug 16, 2008 10:45 am

Renee,defapt ideea ta este foarte buna, iti multumim de sugestie ^_^ si daca vom mai face revista ~~" garantat vom tine cont de ce ai zis tu ^_^

Amelie Natural ai dreptate.....insa poate ca nu toti sunt experti in asa ceva,eu de exemplu stiu sa fac reviste care vin scoase la imprimanta,facut in publisher iar revista electronica nu am incercat nici o data sa fac atat eu cat si Eclair.Oricum noi ne vom stradui si vom incerca sa facem cat mai reusita revista.
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Sugestii pentru revista KD Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru revista KD   Sugestii pentru revista KD I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii pentru revista KD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii
» Cadou pentru userul de mai sus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Recycle Bin-
Mergi direct la: