Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~.~ANUNT~.~

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 10:57 pm

Ca de obicei, vin eu cu cate o modificare sau anunut.Probabil ca v-ati cam saturat dar tin foarte mult pentru a avea un forum ingrijit, decent cu useri activi.
Ei bine, de data aceasta poate nu e ceva tocmai placut....
Sora nu mai este moderatorul forumului!
Cu totii va intrebati de ce acum si probabil unii credeti ca am luat o decizie care nu e deloc buna.
Nu mi-a parut rau niciodata ca am facut-o moderator, mereu a respectat regulile si a fost o userita activa...cel putin pana candva...
A lipsit foarte foarte mult de pe forum si din cate am inteles nici nu se va intoarce prea cuand.Am vorbit cu ea pe messenger si mi-a spus ca s-a mutat iar in noua ei locuinta nu are internet.Daca isi va pune si va deveni din nou o userita activa o voi face din nou moderator.
Acesta este primul si principalul anunt.In continuare va anunt, dupa cum vedeti ca am schimbat look-ul forumului.Ei bine aceasta tema nu e definitorie, e doar pentru perioada de craciun (stiu..e cam devreme...n-i s-a mai spus) iar dupa totul va reveni cum a fost cu mici schimbari, normal ~~"
Se pare ca s-a mai inscris cineva in idea de a-si bate joc de noi din cate vad....motivele le veti citi la categoria warn....
Am 'curatat' din nou forumul de mesajele si topicurile necorespunzatoare, de data asta mult mai bine si m-am mirat vazand ca si unii membrii din staff au facut spam chiar foarte foarte mult...
Am modificat regulile de la link-uri, citit in categorie noul topic si veti vedea despre ce este vorba.
Am adaugat blogul forumului langa log out/in, home, etc iar acum caut un nou soft pentru a face blogul, cel de pe forumgratuit nu-ti ofera mari facilitati.
Am adaugat noi smiluri, unele care le-am considerat mai folosite...
Am adaugat un portal, cu diferite widgeturi cu Kiddy Grade in el (acum este conform sarbatorii ^^ ), o galerie, unde am facut categorii si puteti adauga sau comenta poze...
Am creat o categorie cu afilieri (dupa cum vedeti ne'am afiliat deja cu un forum), asa ca daca vreti sa fim parteneri si raspundeti la toate cerintele se rezolva...
Acum incercam sa ne punem creativitatea la incercare, sunt curioasa ce idei trasnite ne vor mai veni...
Asi vrea sa revin la subiectul anterior, care tine si de Sora....
E posibil ca unele administratore sau moderatoare sa-si piarda din grad din cauza incalcarii regulamentului...dar e posibil ca si altii sa le ia locul sau poate cine stie, nu va fi nevoie sa facem excluderi din grupul staff-ului...
Probabil ca am fost cam dura in ultima vreme cu voi dar s-au adunat atatea...cand 'imi revin' vin altele si altele si iar o iau de la capat..
Va multumesc mult celor care au incercat sa respecte regulile si au fost membrii activi..datorita voua forumul a urcat la un stadiu destul de inaltut zic eu si a rezistat atata timp^^

Acum vreau sa readuc Kiddy Grade la ceea ce a fost asa ca am mare nevoie de parerile si sugestiile voastre...chiar asi vrea sa le aud...pe toate, chiar daca sunt bune sau nu.De asemenea, rog administratorii si moderatorii sa comenteze ce am zis in randurile anterioare si membrii daca doresc.

Arigato!
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:05 pm

Ok vad ca eu sunt prima si sunt mandra ^^
Sooo....inainte de toate vreau sa iti zic "frumos discurs" ^^ si destul de lung Very Happy
Eu una nu am nimic de comentat pentru ca ai dreptate in tot ce ai zis si ideile sunt bune so....sa vedem alte pareri ^^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis


feminin
Numarul mesajelor : 823
Varsta : 29
Localizare : cluj
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/05/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:10 pm

Mdea....sa zicem ca e bun...cam dura ca bine zis...dar e bine...pentru ca acum alti nu vor veni pe forum numai sa isi bata jok sau sa se prosteasca...etto..eu te sustin and...sper ca si alti sa o faca
Sus In jos
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:22 pm

Sincer fetelor....ma asteptam la mai mult in partea voastra!!!
Ce e cu spiritul asta? ......eu vroiam sa-mi reprosati multe lucruri, sa dezbatem subiecte, probleme ce apar, sa-mi spuneti strict ce v-a deranjat la deciziile luate!

Citat :
Mdea....sa zicem ca e bun...
Vad o usoara ezitare din partea ta...
Am apreciat faptul ca mereu m-ai sustinut, ca ai fost creativa, ai venit cu idei, ai contribuit....insa pot spune ca te-ai schimbat radical....


Citat :
Eu una nu am nimic de comentat pentru ca ai dreptate in tot ce ai zis si ideile sunt bune so....sa vedem alte pareri ^^
Pai tocmai asta am vrut, sa comentati!
Bine, rau, sa va spuneti parerea detaliat!
Stiti ce?...a inceput sa ma enerveze expresia 'sa vedem alte pareri'...adica intr-un fel ati inceput sa pasati unul la celalalt toata situatia....
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis


feminin
Numarul mesajelor : 823
Varsta : 29
Localizare : cluj
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/05/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:25 pm

Zyza....nu sitiu ce sa zic...ti-am zis sunt de acord cu tine....sa comentez?bine iti comentez acuma....imi place noua tema...dar sper sa se schimbe cat mai repede X_X...de ce nu ma intreba....and...esti cam dura...sincer...acuma inteleg ca vrei ordine da nici chiar asa...ma rog...sa trecem peste asta...bun alta problema...nici macar nu m-ai anuntat ca schimb look-ul numai dupa ce a fost gata...sau nu mai situ cand X_X
Sus In jos
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:26 pm

Citat :
Pai tocmai asta am vrut, sa comentati!
Bine, rau, sa va spuneti parerea detaliat!
Stiti ce?...a inceput sa ma enerveze expresia 'sa vedem alte pareri'...adica intr-un fel ati inceput sa pasati unul la celalalt toata situatia....


Pau cum sa iti zic...eu miam zis parerea si daca ideile imi plac atunci nu am nimic de comentat...ce ai vrea sa mai zic sa mint?O.o ok mint....mai bine forumul era roz pentru ca asta e culoarea mea preferata,bannerul nu imi place pentru ca e prea lung...asta vrei sa zic?uite ca am zis =))
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:37 pm

Citat :
Zyza....nu sitiu ce sa zic...ti-am zis sunt de acord cu tine....sa comentez?bine iti comentez acuma....imi place noua tema...dar sper sa se schimbe cat mai repede X_X...de ce nu ma intreba....and...esti cam dura...sincer...acuma inteleg ca vrei ordine da nici chiar asa...ma rog...sa trecem peste asta...bun alta problema...nici macar nu m-ai anuntat ca schimb look-ul numai dupa ce a fost gata...sau nu mai situ cand X_X
First...i know...e vina mea ca nu te'am anuntat....nu stiu ce e in capul meu in ultima vreme..ok, i'm sorry, dat viitoare vom lucra toate 3 si ne vom spune parerile
Sa inteleg ca nu'ti place tema.....X_X.....then, ce propui?
Da, sunt cam dura, pentru ca m'am zbatut eu mult si bine cu amenintarile si n'am facut nimic.....m'am saturat sa stau si sa urlu...gata vorbele, trecem la fapte!!!!
Dar am sa incerc sa fiu mai blanda

Citat :
Pau cum sa iti zic...eu miam zis parerea si daca ideile imi plac atunci nu am nimic de comentat...ce ai vrea sa mai zic sa mint?O.o ok mint....mai bine forumul era roz pentru ca asta e culoarea mea preferata,bannerul nu imi place pentru ca e prea lung...asta vrei sa zic?uite ca am zis =))

N'am vrut sa zic neaparat ca minti....niici in cazul Soniei nu am vrut sa zic acest lucru doar ca va feriti sa comentati, nu stiu, asa pareti...nu va spuneti parerea pentru ca vreti ca totul sa fie ok...si cat crezi ca totul va fi ok?...pana la urma oricum se dau semne!
Eram sigura ca vei comenta in privinta bannerul....sincer chair am vrut sa fie acesta mai mare XD ...nu stiu de ce dar....se simte mai bine atmosfera de sarbatori o.O....ma rog, Kyky what do you think then, nah, ma ascund si eu 'dupa fusta mamei' ><'
Pink....well sunt de acord....am putea sa incercam...


Finally, ati zis si voi ceva XD
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Kyky Ignis
Admin
Kyky Ignis


feminin
Numarul mesajelor : 823
Varsta : 29
Localizare : cluj
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/05/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 11:39 pm

Mdea...finally..and urasc rozul ><....scuze Lara...da nu il suport...perfer verdele...albastru....mov...rosu...dar nu roz >< and la tema ..nu situ ca incomodeaza...ma rog...nu mai comentez nimic >>
Sus In jos
Sakura
G.O.T.T member
Sakura


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 28
Localizare : Mai conteaza?
Stare de spirit : Happy!
Bara de warn :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Karma :
~.~ANUNT~.~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~.~ANUNT~.~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/06/2008

~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 5:31 pm

Nu am nimic de comentat pentru ca ai dreptate.
Si vreau sa te felicit pentru ca ai format un discurs foarte frumos
Sus In jos
http://kiddygrade.forumgratuit.o
Continut sponsorizat





~.~ANUNT~.~ Empty
MesajSubiect: Re: ~.~ANUNT~.~   ~.~ANUNT~.~ I_icon_minitime

Sus In jos
 
~.~ANUNT~.~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» !Anunt!
» =ANUNT=
» !!!!!!!anunt!!!!!!
» Anunt important!!!!
» ANUNT IMPORTANT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Anunturi-
Mergi direct la: