Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ANUNT IMPORTANT

In jos 
AutorMesaj
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
ANUNT IMPORTANT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANUNT IMPORTANT Right_bar_bleue

Karma :
ANUNT IMPORTANT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANUNT IMPORTANT Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

ANUNT IMPORTANT Empty
MesajSubiect: ANUNT IMPORTANT   ANUNT IMPORTANT I_icon_minitimeMar Aug 05, 2008 2:01 pm

Pe forum nu am mai intrat de multa vreme asa ca nu prea stiu ce s-a intamplat.Pot spune ca l-am cam scapat de sub control.am vazut multi useri care s-au inregistrati cu un anumit nick ce era luat, premiile promise pentru concusrui nu le-am maidat,revista forumului nu a fost data la timp sau mai bine zis nu a fost data cu ocazia asta imi cer si scuze...nici macar nu stiu ce s-a mai discutat pe la topicuri!....intr-un cuvant mai nou e prost organizat!
Sunt multe lucrui de facut asa ca rog ca o bucata de vreme sa nu mai postati ca sa putem pune forumul la punct.

Administratorii forumului
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
ANUNT IMPORTANT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANUNT IMPORTANT Right_bar_bleue

Karma :
ANUNT IMPORTANT Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANUNT IMPORTANT Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

ANUNT IMPORTANT Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT   ANUNT IMPORTANT I_icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 11:45 am

Uh...deci...nici nu stiu cu ce sa mai incep, am foarte multe de spus

Am mai modificat din forum, l-am mai pus la punct asa cum am promis si am observat unele lucruri:

-au fost multe topicuri cu mesaje spamistice, unele aveau chiar niste intrebari de m-au lasat o_0

-am gasit link-uri la semnatura de asemnea la categoria link-uri au fost multi cu putine postari ce au postat acolo, probabil au vazut ca mesajele le-au disparut si va anunt din nou ca acolo veti posta cu minimul 30 de mesaje.

-unii useri s-au inregistrat cu nick-uri existente, unul dintre ei mi-a spus sa-i schimb nick-ul, am facut-o.Le-am sters mesajele de la albume si de la prezentarea personajelor fiind existente cele ale caror personaje sunt mai nou ocupate.


Nici nu mai am ce sa spun, eu credeam ca totusi arata cat de cat forumul dar n-am mai vazut nicodata unul care sa arate in halul asta.Nici nu am apucat sa verific toate categoriile, cu siguranta mai sunt si rog userii care vor observa aceste lucrui sa raporteze.

Asa ca am mai inceput sa mai schimb si niste reguli


Citat :
19.Nu faceti duble-posting la un interval foarte scurt si respectiv 2 ORE!


Am schimbat intervalul de timp, vechiul fiind 20 de minute iar noul de 2 ore.



Dupa, am adaugat bara de warn, astefel incat, va fi mai usor sa observ cat mai are X ca sa primeasca ban.
Am schimbat din nou look-ul forumului, sper sa va placa si astept si parerile vizavi de el.

Mi-au mai ramas cateva lucruri de facut...sa dau premiile vechi si antice ce cred ca n-ar mai trebui date pentru ca s-a dus acel termen deci din nou va cer parerea.
Trebuie sa mai adaug noul numar al revistei si sa mai verific topicurile.

Nu am dat ban si warn nimanui, desi ar fi trebuit sa o fac.Data viitoare cred ca vor fi si niste excluderi daca se continua in ritmul asta, m-am saturat sa tot repet aceleasi lucruri de sute de ori.


Daca nu ati inteles ceva va rog sa ma intrebati si cum am mai zis, astept parerile.
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
 
ANUNT IMPORTANT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt important!!!!
» ~.~ANUNT~.~
» !Anunt!
» =ANUNT=
» !!!!!!!anunt!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Anunturi-
Mergi direct la: