Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Introducere Honomi

In jos 
AutorMesaj
Q-feuille
New Member
Q-feuille


feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 27
Localizare : Japan
Bara de warn :
Introducere Honomi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Introducere Honomi Right_bar_bleue

Karma :
Introducere Honomi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Introducere Honomi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/03/2013

Introducere Honomi Empty
MesajSubiect: Introducere Honomi   Introducere Honomi I_icon_minitimeSam Mar 23, 2013 10:01 pm

Buna ma numesc Elena am sa ma descriu mai intai FIZIC dupa PSIHIC , bun deci sa incepem
FIZIC:- ochii de culoare albastru de nestemata (asa miau zis multi asa ca folosesc si eu descrierea aceasta!)
-parul de culoare Brunet foarte inchis si lung
-am 1,60 m
-greutate 60
-(hmm..ce sa va mai zic fizic...)culoarea pielii mele e gen cafeaua cu lapte ..
Si cam atat fizic .
PSIHIC:- am o fire uneori rebela (asta in cazuri speciale),timida(uneori),foarte irascibila(cand ma supara cineva)
Imi plac anime-urile foarte mult in special cele cu VAMPIRI!...si romanele la fel ,doar cele cu vampiri.
Si ce va mai pot spune e ca sper ca ne vom intelege bine..si daca aveti intrebari chiar va rog sa mi le adresati si va voi raspunde cat pot de repede.
M-am inscris pe acest forum pentru ca am vrut sa vad care e treaba prima vedere chair imi place si ii doresc ADMIN-ului sau ADMIN-ei mult succes in continuare cu acet forum :*
Sus In jos
 
Introducere Honomi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Newbie central-
Mergi direct la: