Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~Jurnalul lui Kuu~ ^_^

In jos 
AutorMesaj
Kuu
New Member
Kuu


feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : HEAVEN
Stare de spirit : ~happy~
Bara de warn :
~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Right_bar_bleue

Karma :
~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/12/2008

~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Empty
MesajSubiect: ~Jurnalul lui Kuu~ ^_^   ~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ I_icon_minitimeSam Dec 27, 2008 1:42 pm

Draga jurnalule,
Sunt eu, Kuu. Azi am avut de luat cea mai grea decizie. A trebuit sa aleg intre 2 baieti. Si m-am gandit... Rolling Eyes si m-am gandit... Rolling Eyes si m-am mai gandit inca 1 data... Rolling Eyes

~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ 50939

PE CARE SA IL ALEG? ori pe

Gheorghe:
1.80, 75kg, ochi caprui si par saten


~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ AnimeBoy41

Ori pe
Marin:
1.85, 78kg, ochi rosii si par rosu


~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Anime_Boy3

Pana la urma am ajuns la o concluzie ~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ 494305 ... L-am ales pe...

Gicu

~Jurnalul lui Kuu~ ^_^ Untitled-1

Multi spun ca nu ne potrivim...Dar stiu ca spun asta din invidie. Gicu e barbatul perfect pentru mine si in vara ne vom casatori. Profit de aceasta ocazie sa-i invit la nunta pe toti membri acestui forum! Sper ca vom avea o casa de piatra si multi plozi.
Sus In jos
 
~Jurnalul lui Kuu~ ^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Recycle Bin-
Mergi direct la: