Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plecare ( ya, tupeu. )

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Tatsumaki-san
New Member
Tatsumaki-san


feminin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 31
Localizare : Onesti
Stare de spirit : Happy ;;)
Bara de warn :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Karma :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/12/2008

Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 10:31 pm

Inainte de a-mi tine celebrul discurs plictisitor pentru unii, doresc sa fac si reverente. De ce nu?Smile)
Pentru inceput, am tupeu. Creez un topic pentru a-mi anunta plecarea. Macar atata pot sa fac, banuiesc, nu?Smile) Nu mi-am anuntat acolo plecarea pentru ca e de la sine de inteles ca nimeni nu va citi acolo. La topicuri e mai simplu.
De ce plec? Simplu. Nu o sa injur cand o sa spun de ce, desi ma abtin. O sa va copiez o arhiva sa vedem si noi cum se comporta adminii site-ului Smile) Ca na, ei sunt modele de perfectiune, ma rog, cica Smile) Si noi ar trebui sa le urmam, stiti: tara piere si baba se piaptana Smile)

Sa va spun cum a inceput totul. Eclair sau cum o fi a dat mass ca cine e zuzu de pe An cafe sa spuna ca nush ce Smile) Am zis si eu in gluma ca sunt eu ( macar daca nu specificam ). Si cum acest model de perfectiune este mai perfect decat imperfectiunea insasi, face o conferinta si roaga pe nu stiu cine ( banuiesc ca e tot vreun admin / membru pe-aici ) sa ma injure si sa ma faca sa ma simt ca un pres. Nu ma credeti? Please, am arhiva Smile) Se sterge mesajul, no problem: am arhiva pe mess. Aia nu se sterge Smile) Si lasati-va cu programe de spart parole pentru amatori.
Si acum sa n-o mai lungesc, arhiva:

:* [ :-s ] = Eu
^^ Happy Nyappy ^^ = Eclair
tomb_raider_008 = Unknown Smile)

^^ Happy Nyappy ^^ (12/11/2008 9:28:00 PM): 1.EU NU'TI PERMIT SA'MI FACI FORUMUL DE NIK!......2.DAKA NU STI DESPRE CE E VORBA LA CE TE'AI MAI INSCRIS!

- Huh? Oare de ce m-am inscris. Ce ziceam eu de tupeu? -

:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:00 PM): neatza
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:05 PM): ??
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:17 PM): nu ti`am fakt forumu` de nik
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:18 PM): -_-'
^^ Happy Nyappy ^^ (12/11/2008 9:28:26 PM):
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:28 PM): eu am glumit
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:28 PM):
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:34 PM): nici nu stiu cine`i aia/ala
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:34 PM):
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:37 PM): eu sunt tatsumaki-san
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:28:39 PM):
^^ Happy Nyappy ^^ (12/11/2008 9:28:59 PM): I'M SORRY BUT NU'TI PERMIT SA GLUMESTI PE FORUMURILE MELE

- Gluma? Ce gluma frate?Smile) Stiti, de curiozitate, nu-mi plac bancurile deochiate. Le prefer pe cele seci ( pentru muritorii de rand, nu sunt una si aceeasi ) -

* Si acum, incepe Unknown sa injure ca na, eu sunt presul aici Smile) *

tomb_raider_008 (12/11/2008 9:29:04 PM): ba frai*ro...fe f**t in gura de bo&chetara/ar ce sti si iti dau foc m*mam *ati de id*oata sa te ia dr* k te arunc in be*a taiat*as capul de med*za pro*sta ce esti

- Atitudine de admin, huh?Smile)Cititi de 3 ori mesajul si convingeti-va! Am pus eu stelute in unele locuri ca sa nu fiu chiar asa de nesimtita precum altii.
Si aviz pentru amicul/amica nostru/noastra Unknown: s-a inventat de curand o chestie misto pe nume Gramatica. Si am mai inventat eu o chestie si mai misto pe nume Ortografie. Si se mai intreaba adultii de ce se duce de rapa tara O.o Dovada e aici frate Smile) -

:* [ :-S ] (12/11/2008 9:29:12 PM): huh?-_-'
tomb_raider_008 (12/11/2008 9:29:19 PM): nici un huh
tomb_raider_008 (12/11/2008 9:29:28 PM): sa de duci n*ibi
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:29:30 PM): ce dra*u` tot vreti ma de la mine?
tomb_raider_008 (12/11/2008 9:29:32 PM): si mai departe
:* [ :-S ] (12/11/2008 9:29:39 PM):
tomb_raider_008 (12/11/2008 9:29:42 PM): sa te omor handicap*ta dr*q

- Ce chestie. Omul nu stie ce vrei de la sufletul sau si tu cica " te omor handi*apata dr*aq" Smile) In primul rand banuiesc c-oi fi un sa*anist emo de mi te apelezi astfel. In al doilea rand, tin sa precizez ca ai o gramatica si o ortografie de ma doare capul ( ai facut romana cu Oana Zavoranu? ). Si in al treilea rand: limbaj de admin. Va dati seama: modele de urmat Smile) -

Aici se incheie conferinta: am iesit sictirita de cele 2 prietene care sunt perfectiunea imperfectiunii ( care nu intelegi, e clar ca ai putini neuroni in functiune ).
Aviz pentru amatori: studiati naibii la scoala:)) Va ca*ati pe voi ca faceti site-uri populate si nu stiti nici macar sa vorbiti. Draga Unknown, oricine ai fi - poti sa fii si mama lui Dumnezeu -, tin sa te anunt cu parere de rau ca ai un limbaj de cartier care Eclair, prietena ta cea corecta nu observa Smile) Omg, dar chiar am probleme la cap. Si am tupeu de indraznesc sa fac o astfel de reclamatie.
Se intreaba lumea de ce pleaca romanii in strainatate. S-au saturat cu totii de ei insasi Smile) Uneori imi vine sa imi pun mainile in cap si sa ma intreb unde are o oprire prostia? Si mai ales, are? Dateaza de cand s-a nascut Hristos si continua sa bantuie Smile)
Sus In jos
Renee
G.O.T.T member
Renee


feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 28
Localizare : in front of my PC....everytime...
Bara de warn :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Karma :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/08/2008

Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Re: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitimeVin Dec 12, 2008 10:48 am

uhh....asta mi se pare o tampenie Plecare ( ya, tupeu. ) 738753 .......ce treaba are ce fac adminii pe mess daca au grija de forum si respecta regulile??? .....si pana la urma cine te'a pus pe tine sa spui ca esti zuzu de pe nu stiu'ce forum? .......daca erai asa curioasa puteai sa intrebi ce o facut zuzu ala si gata ....

P.S.: gomene ca ma bag , Eclair Laughing .....nu m'am putut abtine Rolling Eyes ....
Sus In jos
http://magic-land.6forum.info
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Karma :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Re: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitimeVin Dec 12, 2008 2:52 pm

Renee are perfecta dreptate,ce are deaface messul cu forumul?...te-am intrebat de cinci ori daca esti tu zuzu sau nu si mi-ai evitat mereu intrebarea asa ca ce pot intelege prin asta decat ca esti Zuzu?Si ai meritat-o pentru ca ai ascuns adevarul....si apropo de ortografia mea,daca te crezi mare filozof sau ce vrei tu sa fi....inainte de a zice asta mai bine gandeste in caz ca nu ai observat eu m-am grabit sa iti scriu si sper cultura ta eu am 10 la romana asa ca las-o mai moale

Citat :
( pentru muritorii de rand, nu sunt una si aceeasi ) -
dar tu ce esti mare vedeta? =)) hai ca ma faci sa rad....ah scuze,te respect domnisoara,am uitat ca dvs. sunteti o mare vedeta internationala ....=)) poate in visele tale

Si inca ceva...crezi ca ne sperii ca tu pleci de pe forum?mare scofala macar de erai activa dar daca ma uit la mesajele tale sunt chiar foarte putine......si sa sti ca daca tu crezi ca ne faci sa radem prin faptul ca tu vrei sa faci o "gluma" ca tu esti Zuzu...ei bine te anunt ca esti amatoare la glume.....invata macar dintr-o carte poate asa vom rade....de tine
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Rosario
C class



feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 29
Bara de warn :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Karma :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Re: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitimeVin Dec 12, 2008 6:29 pm

Asa e Lara are perfecta dreptate!Si ce problema ai tu cu ortografia Larei?!Chiar daca nu stiai asa se si vorbeste pe messenger.Vad ca esti cam inpoiata cu chestia asta.Si draga orice om/copil ce-o fi dupa destui ani de scoala tipic ca stie sa scrie corect...dar daca pe messenger e "traditia" asta sa se vorbesca prescurtat etc. lasa-i in pace!Ce treaba ai tu cu asta?!Si in legatura cu mess-ul ca tot tin subiectul acesta nu prea ii vad eu rostul dialogului discutat.Cum spune Renee ce te intereseaza pe tine de ceea ce fac adminii pe mess?!Are asta vreo legatura cu forumul nu vad sa aiba...-__-". A si nca ceva:

Tatsumaki-san a scris:
sa spuna ca "nush"


Si vorbeai tu de ortografia altcuiva deci vad ca si tu te-ai folosit de cuvintul acela ca pe messenger ai cumva probleme cu gramatica?!Daca tot ii critici pe altii??? Am pus intre ghilimele cuvintul acela ca sa nu incalc reguli...asa si chiar daca iti editezi post-ul si vei nega faptul ca nu ai scris aia tot iti pot dovedi Rolling Eyes

P.S.: Gomene Eclair dar nu am putut sa tac din gura >.<
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Karma :
Plecare ( ya, tupeu. ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Plecare ( ya, tupeu. ) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Re: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitimeVin Dec 12, 2008 8:11 pm

Off, off, of.....e a 5000 oara cand o zic si crede'ma...e ultima!!!
In primul rand eu nu am pus'o pe Lara, nici pe Rosario, nici pe cine a mai fost sa te injure si nu stiu ce...dupa cum a mai zis cineva, cine te'a pus sa zici ca esti tu?...mai in gluma, mai in serios dar eu aveam nervi tu crezi ca am mai stat eu si am mai cantarit?....plus ca multi de pe mess m'au intrebat ce e si nu stiu ce, toti imi dadeau BUZZ, sa le raspund repede etc.
Si in al doilea rand, nu inteleg de ce ai mai postat aici, ce legatura are celalat forumu al meu cu asta?....daca vrei sa pleci fie, du'te, te anunt ca ai topicul 'plecarid e pe forum pentru asa ceva'...prin chestia asta probabil ai vrut sa demonstrezi ca sunt un admin de nimic, ce sa'ti povestesc,imi aparam forumul, aia a scris multe procari pe el si tu vroiai sa stau mana'n san?....si cu asta inchei discutia odata pentru totdeauna!Bye, merry christmas and a happy new year!
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Plecare ( ya, tupeu. ) Empty
MesajSubiect: Re: Plecare ( ya, tupeu. )   Plecare ( ya, tupeu. ) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Plecare ( ya, tupeu. )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Recycle Bin-
Mergi direct la: