Kiddy Grade
Kiddy Grade
Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kiddy Grade


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 puteti sa ma ajutati??

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
misako unikasu
New Member
misako unikasu


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Localizare : Romania,Prahova,Ploiesti.
Stare de spirit : buna si un pik rea
Bara de warn :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Karma :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/09/2008

puteti sa ma ajutati?? Empty
MesajSubiect: puteti sa ma ajutati??   puteti sa ma ajutati?? I_icon_minitimeDum Sept 07, 2008 9:26 am

nu stiu cum pot sa imi pun pz ca sa va arat personajul meu....va rog sa ma ajutati...sunt incepatoare nu am mai facut niciodata asa ceva.onegai!help me![img]puteti sa ma ajutati?? 7hdfud10[/img]
Sus In jos
http://misako-unikasu.kiddy454grade.forumgratuit.ro
Éclair
Admin
Éclair


feminin
Numarul mesajelor : 1054
Varsta : 29
Localizare : G.O.C.T
Stare de spirit : crazy
Bara de warn :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Karma :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/04/2008

puteti sa ma ajutati?? Empty
MesajSubiect: Re: puteti sa ma ajutati??   puteti sa ma ajutati?? I_icon_minitimeDum Sept 07, 2008 12:04 pm

La ce te referi, la poza de la avatar si de la semnatura sau altceva?
Sus In jos
https://kiddy454grade.forumgratuit.ro
Lara Croft
Admin
Lara Croft


feminin
Numarul mesajelor : 666
Varsta : 31
Localizare : Croft Manor
Bara de warn :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Karma :
puteti sa ma ajutati?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100puteti sa ma ajutati?? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

puteti sa ma ajutati?? Empty
MesajSubiect: Re: puteti sa ma ajutati??   puteti sa ma ajutati?? I_icon_minitimeDum Sept 07, 2008 7:50 pm

Da,eu cred ca la poza de la avatar se refera.Pentru asta trebuie sa te duci sus chiar dedesuptului bannerului(pozei forumului) si dai click pe profil acolo te va duce in profilul tau si pe partea dreapta mai ai niste pagini cum ar veni si dai click pe AVATAR si acolo dai browse si iti incarci poza din calculatorul tau sau pui un link de la o poza acolo unde iti zice in caz ca nu vrei sa iei din PC iar la semnatura iti trebuie sa pui un link de la o poza intre paranteze de imagine adica pui linkul si il selectezi pe urma apesi pe imagine scrie chiar deasupra chenarului,in caz ca nu te descurci imi spui printrun PM(mesaj privat) si til voi pune eu ^_^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





puteti sa ma ajutati?? Empty
MesajSubiect: Re: puteti sa ma ajutati??   puteti sa ma ajutati?? I_icon_minitime

Sus In jos
 
puteti sa ma ajutati??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Home :: Site Talk-
Mergi direct la: